parallax background

Instruktorzy

Dominika Machnik


Związana z tańcem od 1996r. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała na sali baletowej. W 1998 roku dołączyła do Zespołu Pieśni i Tańca ” Małe Słowianki”, z którym przez 12 lat była bardzo związana. Dominika w 2011 roku ukończyła kurs instruktorski z Hip Hopu. Była tancerka w Szkole Tańca „Wena” w Krakowie. Ma na swoim koncie pasmo sukcesów i osiągnięć, m.in. Kwalifikacje do Mistrzostw Europy w kategorii soliści, formacje. XVI miejsce na Mistrzostwach Europy w kat. soliści Hip-Hop, VI miejsce w kat. soliści Hip- Hop na Krajowych Mistrzostwach Polski IDO. II miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski w kat. formacje Hip- Hop, VII miejsce w kat.soliści Hip-Hop, kwalifikacja do Mistrzostw Świata. Od 6 lat zdobywa swoje doświadczenie jako instruktor i choreograf w zaprzyjaźnionej Szkole Tańca Frygi Drygi w Zabierzowie, gdzie m.in prowadzi Formacje taneczne, które odnoszą liczne sukcesy. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, dla których również znajdziecie

Aleksandra Gut


Przygodę z tańcem zaczęła w 2009 roku i nadal doskonali swoje umiejętności taneczne jako uczennica w Szkole Tańca „Frygi Drygi” w Zabierzowie. Kolejnym krokiem do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych jest rozpoczęcie studiów tanecznych w Krakowskich Szkołach Artystycznych na kierunku Szkoła Choreografii. Ma na swoim koncie wiele sukcesów i osiągnięć, m.in.: II miejsce na Salt City Dance Festival w kategorii formacje jazzowe, I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna” w kategorii formacje jazzowe, II miejsce na V Freestyle Open Dance w kat. formacje hip-hopowe, I miejsce w II Festiwalu Tańca Keep Dancing w kat. formacje jazzowe, Finalistka M1Talent Show w kategorii duety jazzowe oraz przyznanie licznych Tytułów „Talentów Małopolski” jako formacje jazzowe i hip-hopowe. Swoją pasję rozwija również poprzez udział w licznych warsztatach tanecznych u choreografów takich jak: Ian Eastwood, Stefano Silvino, Nika Kljun, Tony Tzar, Maniek Kotarski, Patryk Brdey, Klaudia Antos, Agata Stachowiak, Michał Przybyła. Aleksandra ma również na swoim koncie wiele głównych ról w Spektaklach Tanecznych ,organizowanych przez Szkołę Tańca Frygi Drygi, w których nadal bierze udział.

Karolina Malik


Swoją Przygodę z tańcem rozpoczęła od najmłodszych lat od tańca towarzyskiego. Następnie poszukując swojej drogi w sporcie trenowała wiele dyscyplin: pływanie, gimnastykę sportową, koszykówkę. W końcu jednak znów wróciła do tańca, ale tym razem współczesnego, jazzowego i hip-hopu. Tańczyła w formacjach tanecznych tańca współczesnego i hip-hopu, które zdobywały liczne nagrody w zawodach tanecznych. Swój warsztat taneczny rozwijała i nadal rozwija u znanych i cenionych choreografów takich jak: Grzegorz Pańtak, Paweł Michno, Wojciech Mochniej, Iwona Olszowska, Eryk Makohon, Thierry Verger,Michael Cassan, Erick Bacon, Stacy Boeddeker, Nate Poole, Julia Spiesser, Fabio Fiorillo i wielu innych. Należała do pracowni metafizycznej i była adeptką Krakowskiego Teatru tańca. Dyplomowana instruktorka i choreograf tańca nowoczesnego. Swoje zajęcia oprócz techniki tańca i choreografii wiąże z improwizacja i teatrem tańca. Stawia na rozwój swoich podopiecznych i na wykreowanie świadomości własnego ciała, która niezwykle pomaga w tańcu.

Klaudia Taras


Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już od najmłodszych lat. Jako dziecko miała styczność z wieloma stylami tańca takimi jak: taniec współczesny, modern jazz, hip-hop, taniec towarzyski oraz balet. Do dzisiaj doskonali swoje umiejętności taneczne m.in. w tańcu współczesnym oraz modern jazzie. Swój warsztat taneczny rozwija również poprzez udział w licznych warsztatach u choreografów takich jak: Michał Przybyła, Dominik Olechowski, Jarek Kruczek, Klaudia Antos, Arkadiusz Franczak oraz wiele innych. Uczestniczyła w licznych spektaklach tanecznych Szkoły Tańca „Frygi Drygi”. Klaudia związana jest z tańcem od zawsze. Jej największym celem jest ukazanie innym jaką piękną sztuką jest taniec oraz jak ważna jest świadomość własnego ciała. Pragnie zarażać ludzi miłością oraz pasją do tego co najpiękniejsze- a taniec jej to umożliwia.