parallax background

O nas

Z miłości do tańca


Ktoś kiedyś powiedział, że gdy znajdziesz pracę, którą pokochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu. U nas tak właśnie jest z tańcem. Dance Monkey to szkoła stworzona nie tylko przez profesjonalistów, ale także przez miłośników i prawdziwych pasjonatów tańca. Dla nas taniec to cała gama emocji. To radość, adrenalina, przezwyciężanie swoich słabości i szacunek dla własnego ciała. Tańczymy od zawsze i wciąż nieustannie podnosimy poprzeczkę - szkoląc się, doskonaląc umiejętności, ucząc się kolejnych stylów tańca, by całą wiedzę i doświadczenie przekazywać naszym uczniom.

Jaką szkołą tańca jest Dance Monkey?


Nie jesteśmy zwykłą szkołą tańca. Od wielu lat pracujemy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi i sprawia nam to ogromną satysfakcję, dlatego w końcu nastał moment, w którym zakładamy własną taneczną rodzinę. Bo chcemy stworzyć miejsce, w którym liczą się ludzie. Miejsce, w którym wspieramy się, jesteśmy otwarci na indywidualność, akceptujemy potknięcia i pomagamy innym się podnosić.

Zastanawiasz się, co zrobimy, żebyś tańczył coraz lepiej? Nasze grupy będą reprezentowały szkołę na rozmaitych zawodach. Zdrowa konkurencja i nieustanna praca nad techniką sprawią, że staniesz się odważniejszy i pewniejszy swoich umiejętności. Na naszych uczniów czekają również warsztaty z zewnętrznymi instruktorami, by mogli uczyć się wyłącznie od najlepszych pedagogów. Co więcej, wiemy, jak ważne jest komfortowe samopoczucie podczas zajęć i możliwość wyniesienia z lekcji jak najwięcej, dlatego nie ma u nas grup otwartych. Nabory do grup zaczynają się na początku września i tak uformowane składy będą aktualne przez cały sezon.

Kształcimy dzieci od 4 roku życia, młodzież, a także dorosłych.


Niezależnie, czy na zajęcia przyjdzie czterolatek, czy trzydziestolatek, każda z tych osób ma szansę czerpać niesamowitą radość, rozwijać się, a w przyszłości może nawet wystąpić na światowych scenach teatralnych i musicalowych. Ale co najważniejsze – kiedy choć raz wejdziesz do tego pełnego pasji świata tańca, najpewniej już nie będziesz chciał z niego wychodzić!

Wybierz styl tańca, który najbardziej do Ciebie pasuje!

Nauka tańca to przyswojenie techniki, kroków i praca nad ciałem, ale to także prawdziwa szkoła charakteru. Pomaga nabywać cechy, które przydadzą się nie tylko w sali tanecznej, ale i w rozmaitych życiowych sytuacjach. Zainteresowany?

47