parallax background

Instruktorzy

Dominika Machnik


Założycielka oraz właścicielka szkoły tańca DANCE MONKEY. Związana z tańcem od 1996r. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała na sali baletowej. W 1998 roku dołączyła do Zespołu Pieśni i Tańca ” Małe Słowianki”, z którym przez 12 lat była bardzo związana. Dominika w 2011 roku ukończyła kurs instruktorski z Hip Hopu. Była tancerka w Szkole Tańca „Wena” w Krakowie. Ma na swoim koncie pasmo sukcesów i osiągnięć, m.in. Kwalifikacje do Mistrzostw Europy w kategorii soliści, reprezentantka na Mistrzostwach Europy w kategorii solo oraz liczne sukcesy związane z formacją. Od 10 lat zdobywała swoje doświadczenie jako instruktor i choreograf w zaprzyjaźnionych szkołach tańca. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Jej celem jest zbudowanie czegoś więcej niż tylko szkoły tańca. Chce stworzyć taneczną przestrzeń, w której podopieczni będą czuli się szczęśliwi i bezpieczni.

Paulina Basza


Tańczy od najmłodszych lat. Miała styczność z wieloma stylami tańca, m.in. taniec towarzyski, jazz, taniec współczesny, high heels, rock’n’roll akrobatyczny. Przez 3 lata brała intensywny udział w zajęciach musicalowych i teatralnych. Ma długoletnie doświadczenie sceniczne, wie jak radzić sobie ze stresem związanym z publicznymi wystąpieniami. Swoją profesjonalną taneczną drogę rozpoczęła 5 lat temu pod okiem trenerki Adrianny Piątek. Aktualnie trenuje w grupie GCA i uczy się w studiu tańca Strefa 51. Z grupą jeżdżą na wiele zawodów. Swoje doświadczenie zbierała również przed kamerą biorąc udział w różnych projektach tanecznych. Aktywnie bierze udział w warsztatach i szkoli się u wielu topowych polskich i zagranicznych choreografów. Jest pracowita, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. W tańcu ceni sobie energię, szczegółowość, zaangażowanie i dobrą zabawę.

Joanna Marzec


Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już od najmłodszych lat w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Była tancerką formacji ‘Imperial Adults’ Egurolla Dance Studio oraz Adeptką Krakowskiego Teatru Tańca, gdzie współtworzyła spektakl ‘Subtelna Energia promieniująca’. Kolejnym krokiem było ukończenie Krakowskiej Szkoły Artystycznej o kierunku Choreografia. Do dziś stawia na ciągły rozwój i samodoskonalenie, biorąc udział w licznych warsztatach oraz szkoleniach. W swojej pracy pragnie zarazić podopiecznych, bezgraniczną miłością do tańca.

Dominika Dąbrowska


Taniec pojawił się w jej życiu już we wczesnych latach dzieciństwa. Naukę pierwszych kroków jak i dalsze długie doświadczenie taneczne zdobywała w zespołach tanecznych PARADA w Jędrzejowie. Za sprawą tej tanecznej rodziny poznała życie na scenie konkursowej i koncertowej, na których zdobywali wspólnie najwyższe nagrody i występowali na dużych scenach takich jak Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach. Brała udział wielu warsztatach i uczyła się od wielu doświadczonych ludzi (np. pedagogów Kieleckiego Teatru Tańca). Jest zakochana w tańcu jazzowym i inscenizacjach tanecznych, ale miała styczność z wieloma stylami tańca, m. in. z tańcem współczesnym, teatrem tańca, hip hop oraz była zawodniczką drużyny Cheerleaders FIRE AZS Politechniki Krakowskiej. W szkolnych klasach licealnych zorganizowała wśród uczniów swoją pierwszą działającą pod jej okiem sekcję taneczną, a od dwóch lat jest pełnoprawnym instruktorem. Dalej poszerza swoją wiedzę i szuka inspiracji uczestnicząc w różnych lekcjach tańca. Dzisiaj stawia na realizację swoich pomysłów choreograficznych i wydobywania z ludzi wrażliwości, którą sama jest przepełniona. Chce zarażać pozytywną energią, zaangażowaniem w zajęcia najmłodszych uczestników i obudzić w nich pasję do tańca.